Підсвітка 32" SATURN CC14315D576V03 2x6 3S2P 6LED 6V 576mm
Описание товара:
Підсвітка 32" CC14315D576V03 2x6 3S2P 32D3506V2W3C2B57617M
6 світлодіодів 6V 576mm
2pin
На алюмінієвій основі
Термоскотч є
Ціна за комплект з двох планок
Довжина 576mm
Ширина 17mm
Напруга одного світлодіода 6V (напруга живлення планки 16.1V)
Відстань між світлодіодами по центру лінз 105mm