Підсвітка 32" TCL32D05-ZC22AG-16 303TC320039 5LED 6V 565mm
Описание товара:
Підсвітка 32" TCL32D05-ZC22AG-16 303TC320039
5 світлодіодів 6V 565mm
3pin