Підсвітка 43" K430WDC1 A1 4708-K43WDC-A1113N11 3LED 6V 390mm
Описание товара:
Підсвітка 43" K430WDC1 A1 4708-K43WDC-A1113N11
3 світлодіоди 6V 390mm
3pin