Підсвітка 43" K430WDD1 A3 4708-K43WDD-A3117N01 8LED 3V 770mm
Описание товара:
Підсвітка 43" K430WDD1 A3 4708-K43WDD-A3117N01
8 світлодіодів 3V 770mm
2pin