Підсвітка 50" CRH-BX50S1U923030T041288V-REV1.1 12LED 3V 961mm
Описание товара:
Підсвітка 50" CRH-BX50S1U923030T041288V-REV1.1 CRH-BK50S1U923030T04128AT-REV1.2
12 світлодіодів 3V 961mm
3pin